WYJAZD NA NARTY - NESSFELD

DOJAZD WŁASNY - CENA W ZALEŻNOŚCI OD WIEKU UCZESTNIKA

WYJAZD NA NARTY - NESSFELD

Program

Opis

NASSFELD-PRESSEGGER See to austriacki region turystyczny w Karyntii położony bezpośrednio przy włoskiej granicy.  Ośrodek  oferuje 110 km tras narciarskich, 30 wyciągów na wysokości do 2002 m, co zapewnia wysoką pewność śniegu oraz dobre warunki dla narciarzy na każdym stopniu zaawansowania.

Kolejka millennium-express o długości 6 km, w przeciągu kilku minut zabierze Państwa od doliny aż do stacji kolejki Skiplatz Madritsche (1919 m) znajdującej się w samym centrum regionu narciarskiego.

Początkujący narciarze mogą ćwiczyć na stoku w Sonnleitn albo na trasie wokół Sonnenalpe

 i Tressdorfer Alm. W klubie „bobo's miniclub" najmłodsi narciarze mogą stawiać pierwsze kroki. Zaawansowani narciarze mogą korzystać z trasy przystosowanej do szybkich zjazdów

lub z trasy z muldami. Miłośnicy freeridu mogą korzystać z tras na szczytach Trogkofel oraz Rudnigsattel. Najdłuższa trasa regionu (7,6 km) umożliwia zjazd z Tröpolacher Alm do doliny.

Ważne informacje

OFERTA NA DOJAZD WŁASNY

Dojazd samochodem z Cieszyna: drogą na Olomouc, E 462 na Brno, 52/E 461 na Wiedeń przez Mikulov, A2 na Graz, Villach zjazd Portschach Ost/Villach na Hermagor numer 364, następnie B111 do Hermagor. Razem ok. 720 km.
Dojazd samochodem z lotniska: Klagenfurt ok. 90 km, Salzburg ok. 190 km, Graz ok. 220 km.

Organizatorem  jest
Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe –  BV Sp. Jawna Sylwia Rusin i Iwetta Kaczmarczyk,
34-300 Żywiec, ul. Kopernika 2
Ewidencja organizatorów i pośredników turystycznych nr 1226